کد خبر : 7205
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۴۴

تفاوت تاجگردون از زمين تا به گردون / تغيير يك شبه اظهارات يك مجلسي در خصوص تعمد بانك مركزي بر خراب كردن بازار ارز (+عکس)

تفاوت تاجگردون از زمين تا به گردون /   تغيير يك شبه اظهارات يك مجلسي در خصوص تعمد بانك مركزي بر خراب كردن بازار ارز (+عکس)

در حاليكه تاجگردون روز يكشنبه در پست اينستاگرامي خود بانك مركزي را عامل آزار و اذيت مردم معرفي كرد به ناگاه روز بعد از هماهنگي هاي خوب مجلس با بانك مركزي طي جلسه اي خبر داد. به گزارش جيب نيوز، تاجگردون ، رييس كميسيون برنامه و بودجه ، در روز يك شنبه در يك پست اينستاگرامي عجيب صراحتا گفته بود : شک ندارم بانک مرکزی و سیستم بانکی و برخی از ارکان دولت تعمداً ماموریت بر خرابتر شدن اوضاع و اذیت کردن مردم را دارند! اين گفته هاي تاجگردون در اوضاع متشنج فعلي و در حاليكه قيمت ارز همچنان روند افزايشي داشته بسيار عجيب مي نمود. چندي پيش بود كه همتي در نشستي با كار شناسان و برخي مقامات پولي و ارزي از انها خواست از ارايه اظهاراتي كه به بحراني تر شدن فضا مي انجامد خودداري كنند. در حاليكه هدف و علت إظهار نظر تاجگردون ،رييس كميسيون برنامه و بودجه ، مشخص نشد اما اين نماينده مجلس روز دوشنبه به ناگاه طي اظهارنظري اعلام كرد پيرو جلسه روز قبل امروز رييس كل بانك مركزي تشريف اوردند و دغدغه هاي نمايندگان مطرح شد و هماهنگي هاي خوبي صورت گرفت. اين تغيير رويه تاجگردون از يقين به عامليت بانك مركزي و أركان دولتي بر خراب كردن اوضاع و ازار و اذيت مردم به هماهنگي هاي خوب با بانك مركزي جاي سوال دارد! اين اظهارات تاجگردون در حالي است كه حسين راغفر ،كارشناس اقتصادي نيز در برنامه پايش طي اظهاراتي مشابه عنوان داشته بانک‌هاو موسسات مالی ۱۰۰هزارمیلیاردتومان به بانک مرکزی وهزاران میلیاردتومان به مردم بدهکارنددولت ومجلس تصمیم گرفتند باگران کردن ارزاین بودجه راتامین کنند!   این اظهارات رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در حالی است که فضای ملتهب بازار ارز با این گونه اظهارات نه تنها متلاطم تر می شود که مسیر حرکت بانک مرکزی برای ایجاد آرامش را با خدشه روبرو می[…]

در حاليكه تاجگردون روز يكشنبه در پست اينستاگرامي خود بانك مركزي را عامل آزار و اذيت مردم معرفي كرد به ناگاه روز بعد از هماهنگي هاي خوب مجلس با بانك مركزي طي جلسه اي خبر داد.

به گزارش جيب نيوز، تاجگردون ، رييس كميسيون برنامه و بودجه ، در روز يك شنبه در يك پست اينستاگرامي عجيب صراحتا گفته بود : شک ندارم بانک مرکزی و سیستم بانکی و برخی از ارکان دولت تعمداً ماموریت بر خرابتر شدن اوضاع و اذیت کردن مردم را دارند!
اين گفته هاي تاجگردون در اوضاع متشنج فعلي و در حاليكه قيمت ارز همچنان روند افزايشي داشته بسيار عجيب مي نمود.

چندي پيش بود كه همتي در نشستي با كار شناسان و برخي مقامات پولي و ارزي از انها خواست از ارايه اظهاراتي كه به بحراني تر شدن فضا مي انجامد خودداري كنند.

در حاليكه هدف و علت إظهار نظر تاجگردون ،رييس كميسيون برنامه و بودجه ، مشخص نشد اما اين نماينده مجلس روز دوشنبه به ناگاه طي اظهارنظري اعلام كرد پيرو جلسه روز قبل امروز رييس كل بانك مركزي تشريف اوردند و دغدغه هاي نمايندگان مطرح شد و هماهنگي هاي خوبي صورت گرفت.
اين تغيير رويه تاجگردون از يقين به عامليت بانك مركزي و أركان دولتي بر خراب كردن اوضاع و ازار و اذيت مردم به هماهنگي هاي خوب با بانك مركزي جاي سوال دارد!

اين اظهارات تاجگردون در حالي است كه حسين راغفر ،كارشناس اقتصادي نيز در برنامه پايش طي اظهاراتي مشابه عنوان داشته بانک‌هاو موسسات مالی ۱۰۰هزارمیلیاردتومان به بانک مرکزی وهزاران میلیاردتومان به مردم بدهکارنددولت ومجلس تصمیم گرفتند باگران کردن ارزاین بودجه راتامین کنند!

 

این اظهارات رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در حالی است که فضای ملتهب بازار ارز با این گونه اظهارات نه تنها متلاطم تر می شود که مسیر حرکت بانک مرکزی برای ایجاد آرامش را با خدشه روبرو می کند و هر گونه آشفتگی در بازار ارز در نهایت دودش به چشم مردم خواهد رفت.

اینکه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه پس از اظهار نظری تند، بانک مرکزی را به اتهام ایجاد تلاطم ارزی به صورتی تعمدی متهم کند و بعد یک شبه تغییر رویه دهد سیگنالی جز این نمی دهد كه وي در جایگاه یک مقام بلند پایه هنوز صلاح مملکت و مردم را رعایت نمیکند اين در حالي است كه تجربه نشان داده اين روزها بازار ارز به شدت نسبت به سخنان مقامات حساس بوده است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.