کد خبر : 11741
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

پلاسکو ۱۵ طبقه ساخته می شود

پلاسکو ۱۵ طبقه ساخته می شود

به گزارش دانشجو، سعید ایزدی دربیستمین نشست شورای عالی شهرسازی و معماری در جمع خبرنگاران از موافقت شورای عالی شهرسازی و معماری با ساخت ۱۵ طبقه پلاسکو و ۵ طبقه زیرزمین خبر داد و گفت: در کنار ساختمان پلاسکو، یادمان شهدای آتش نشان ساخته خواهد شد. وی ادامه داد: در شورای عالی شهرسازی و معماری برای تامین پارکینگ، تصمیم گیری شد. وی با اشاره به اینکه موضوع دیگری که در این جلسه بررسی شد مربوط به منطقه ۲۲ تهران و جمعیت پذیری این منطقه بود افزود: براساس طرح جامع بارگذاری این منطقه ۳۵۰ هزار نفر است، اما شهرداری منطقه تاکنون برای ۴۷۰ هزار نفر جمعیت برنامه ریزی و تعهد ایجاد کرده و حتی تا ۵۴۰ هزار نفر جمعیت برآورد کرده است. ایزدی تاکید کرد: ملاک عمل وزارت راه وشهرسازی طرح جامع تفصیلی است و پس از بررسی‌های بیشتر دوباره به این دبیرخانه ارسال می‌شود. وی یاد‌اوری کرد: هم اکنون اختلاف بین شهرداری منطقه و شورای عالی شهرسازی است.

به گزارش دانشجو، سعید ایزدی دربیستمین نشست شورای عالی شهرسازی و معماری در جمع خبرنگاران از موافقت شورای عالی شهرسازی و معماری با ساخت ۱۵ طبقه پلاسکو و ۵ طبقه زیرزمین خبر داد و گفت: در کنار ساختمان پلاسکو، یادمان شهدای آتش نشان ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: در شورای عالی شهرسازی و معماری برای تامین پارکینگ، تصمیم گیری شد.

وی با اشاره به اینکه موضوع دیگری که در این جلسه بررسی شد مربوط به منطقه ۲۲ تهران و جمعیت پذیری این منطقه بود افزود: براساس طرح جامع بارگذاری این منطقه ۳۵۰ هزار نفر است، اما شهرداری منطقه تاکنون برای ۴۷۰ هزار نفر جمعیت برنامه ریزی و تعهد ایجاد کرده و حتی تا ۵۴۰ هزار نفر جمعیت برآورد کرده است.

ایزدی تاکید کرد: ملاک عمل وزارت راه وشهرسازی طرح جامع تفصیلی است و پس از بررسی‌های بیشتر دوباره به این دبیرخانه ارسال می‌شود.

وی یاد‌اوری کرد: هم اکنون اختلاف بین شهرداری منطقه و شورای عالی شهرسازی است.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.