کد خبر : 9719
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲

کاهش قیمت مسکن با ارائه زمین و وام به انبوه ساز‌ان و افزایش سرعت ساخت و ساز

کاهش قیمت مسکن با ارائه زمین و وام به انبوه ساز‌ان و افزایش سرعت ساخت و ساز

به گزارش دانشجو، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازار رها شده مسکن گفت: در قانون اساسی کشورمان پیش‌بینی شده تا دولت امکانات لازم را برای مسکن‌دار شدن مردم فراهم کند که در این زمینه وزارت راه و شهرسازی اقداماتی را انجام و حتی زمین‌هایی را به شرکت‌های تعاونی برای ساخت و ساز داده‌اند البته در زمینه مسکن مهر هم کار‌های بزرگی انجام شده است. وی افزود: امیدوارم در دوره جدید مدیریتی محمد اسلامی وزیر جدید راه و شهرسازی پروژه‌های مسکن مهر در کشور پایان پذیرفته و شاهد سیاست‌گذاری‌های خوبی در خصوص مسکن باشیم. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: مسکن مهر توانسته خیلی از مردم را که آرزوی خانه‌دار شدن را برآورده و آن‌ها را از مستأجری رها کند. وی افزود: مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد تا ضمن تخصیص بودجه به وزارت راه و شهرسازی برای ساخت‌وساز مسکن و ایجاد شهر‌های جدید و سیاست‌های تعدیلی در این زمینه اقداماتی را انجام دهد. ضمن اینکه باید در زمینه ارائه تسهیلات و اعطای وام‌های مسکن آن هم براساس شرایط روز کار‌هایی انجام شود. قمی خاطرنشان کرد: باید مسکن‌هایی که با مدیریت دولتی در نقاط مختلف کشور ساخته شود فکری هم برای تامین زیرساخت‌هایش شود. همچنین در صورت ارائه تسهیلات لازم به انبوه‌ساز و خریدار می‌توان امیدوار بود که دغدغه‌های مردم در این خصوص کاهش یابد.

به گزارش دانشجو، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازار رها شده مسکن گفت: در قانون اساسی کشورمان پیش‌بینی شده تا دولت امکانات لازم را برای مسکن‌دار شدن مردم فراهم کند که در این زمینه وزارت راه و شهرسازی اقداماتی را انجام و حتی زمین‌هایی را به شرکت‌های تعاونی برای ساخت و ساز داده‌اند البته در زمینه مسکن مهر هم کار‌های بزرگی انجام شده است.

وی افزود: امیدوارم در دوره جدید مدیریتی محمد اسلامی وزیر جدید راه و شهرسازی پروژه‌های مسکن مهر در کشور پایان پذیرفته و شاهد سیاست‌گذاری‌های خوبی در خصوص مسکن باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: مسکن مهر توانسته خیلی از مردم را که آرزوی خانه‌دار شدن را برآورده و آن‌ها را از مستأجری رها کند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد تا ضمن تخصیص بودجه به وزارت راه و شهرسازی برای ساخت‌وساز مسکن و ایجاد شهر‌های جدید و سیاست‌های تعدیلی در این زمینه اقداماتی را انجام دهد. ضمن اینکه باید در زمینه ارائه تسهیلات و اعطای وام‌های مسکن آن هم براساس شرایط روز کار‌هایی انجام شود.

قمی خاطرنشان کرد: باید مسکن‌هایی که با مدیریت دولتی در نقاط مختلف کشور ساخته شود فکری هم برای تامین زیرساخت‌هایش شود. همچنین در صورت ارائه تسهیلات لازم به انبوه‌ساز و خریدار می‌توان امیدوار بود که دغدغه‌های مردم در این خصوص کاهش یابد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.