کد خبر : 9320
تاریخ انتشار : جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳

خبرهايي عجيب از يكي از چهار شركت بزرگ صنعت بيمه / از خريد ماشين هاي ميلياردي تا احضار سهامدار

خبرهايي عجيب از يكي از چهار شركت بزرگ صنعت بيمه / از خريد ماشين هاي ميلياردي تا احضار سهامدار

با وجود دوران حساس اقتصادي در كشور در پي اعمال تحريم هاي جديد و تاكيد مقامات ارشد بر توجه به موازين اقتصاد مقاومتي، خبرهايي از بريز و بپاش هاي يكي از چهار شركت بزرگ بازار بيمه شنيده مي شود. به گزارش جيب نيوز، در حاليكه وزير جديد اقتصاد بر ضرورت تمركز شركت هاو موسسات بازرگاني بر اهداف و برنامه هاي راهبردي و توجه به موازين اقتصاد مقاومتي تاكيد دارد اما گويا اشتياق به خريد در مديران بر شوق خدمت پيشي گرفته است! منابع خبري عنوان مي كنند كه يكي از چهار شركت بزرگ بازار بيمه كه به تازگي نيز دچار تغييرات مديريتي شده، به خريد يازده ماشين كيا و يك ماشين شاسي بلند و گران قيمت خارجي از یک برند دیگر اقدام كرده است. اين تصميمات از سوي مديران اين شركت در حالي است كه شركت مزبور ميزان زيادي بدهي و در عين حال مطالبات معوق دارد اگر چه بايد گفت اين دو چالش از مشكلات اساسي بانك ها و بيمه هاي كشور محسوب مي شود. از سوي ديگر شنيده ها مي گويند، يكي از سهامداران اين شركت كه سهمي بيش از يازده درصد دارد از سوي مراجع قضائي به دليل پاره اي اقدامات مالي احضار شده كه گفته مي شود رابطه نزديكي با يكي از اعضای هيات مديره اين شركت دارد.

با وجود دوران حساس اقتصادي در كشور در پي اعمال تحريم هاي جديد و تاكيد مقامات ارشد بر توجه به موازين اقتصاد مقاومتي، خبرهايي از بريز و بپاش هاي يكي از چهار شركت بزرگ بازار بيمه شنيده مي شود.

به گزارش جيب نيوز، در حاليكه وزير جديد اقتصاد بر ضرورت تمركز شركت هاو موسسات بازرگاني بر اهداف و برنامه هاي راهبردي و توجه به موازين اقتصاد مقاومتي تاكيد دارد اما گويا اشتياق به خريد در مديران بر شوق خدمت پيشي گرفته است!


منابع خبري عنوان مي كنند كه يكي از چهار شركت بزرگ بازار بيمه كه به تازگي نيز دچار تغييرات مديريتي شده، به خريد يازده ماشين كيا و يك ماشين شاسي بلند و گران قيمت خارجي از یک برند دیگر اقدام كرده است.

اين تصميمات از سوي مديران اين شركت در حالي است كه شركت مزبور ميزان زيادي بدهي و در عين حال مطالبات معوق دارد اگر چه بايد گفت اين دو چالش از مشكلات اساسي بانك ها و بيمه هاي كشور محسوب مي شود.

از سوي ديگر شنيده ها مي گويند، يكي از سهامداران اين شركت كه سهمي بيش از يازده درصد دارد از سوي مراجع قضائي به دليل پاره اي اقدامات مالي احضار شده كه گفته مي شود رابطه نزديكي با يكي از اعضای هيات مديره اين شركت دارد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.