کد خبر : 7558
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۵۸

دخالت مجلسيان در انتصابات بيمه هاي خصوصي

دخالت مجلسيان در انتصابات بيمه هاي خصوصي

هنوز مدت زماني از تحولات مديريتي در بيمه دانا و شائبه دخالت دولتي ها در انتصابات اين شركت بيمه نگذشته كه منابع خبري از تحركات مجلسي ها در انتخاب مدير عامل بيمه اسيا خبر مي دهند. به گزارش جيب نيوز، با انتقال ابراهيم كاردگر از بيمه اسيا به بيمه دانا بسياري فتح مديرعاملي بيمه آسيا را نشانه گرفته اند تا جايي كه براي تصاحب اين پست دست به دامان مجلسي ها شده اند. گفته مي شود ، يكي از افرادي كه در تلاش است تا به مدير عاملي بيمه آسيا برسد مشغول لابي گري با يكي از نمايندگان استان آذربايجان است. شنيده ها مي گويد ، اين لابي گران در تلاشند تا يكي از افرادي كه توسط هيات مديره اين شركت انتخاب شده تا براي احراز صلاحيت به بيمه مركزي معرفي شود را از گردونه حذف كنند كه تلاش يكي از نمايندگان مجلس كه در بالا اشاره شد در اينجا قابل ملاحظه است. دخالت مجلسي ها در انتصابات شركت هاي بيمه خصوصي در حالي است كه شركت بيمه آسيا داراي هيات مديره است و به لحاظ قوانين موجود و با توجه به فروش سهام دولتي ان در أواخر سال گذشته ، هر گونه تغيير و نقل و انتقال بايد با مديريت هيات مديره انجام شود در غير اين صورت مصداق بارز دخالت نهادهاي بالادستي خواهد بود. يكي از انتقاداتي كه در زمان عدم واگذاري سهام دولتي سه شركت بيمه البرز، آسيا و دانا وارد بود دخالت دولت و نهادهاي نظارتي در انتصابات اين شركتها بود كه با فروش سهام دولتي اين انتظار مي رفت كه فرصت دخالت دولت در اين شركتها از بين برود كه شواهد نشان مي دهد ، همچنان نهادهاي نظارتي أعم از دولت و مجلس علاقمند به دخالت در انتصابات مديريتي اين شركت هاي بيمه هستند.

هنوز مدت زماني از تحولات مديريتي در بيمه دانا و شائبه دخالت دولتي ها در انتصابات اين شركت بيمه نگذشته كه منابع خبري از تحركات مجلسي ها در انتخاب مدير عامل بيمه اسيا خبر مي دهند.

به گزارش جيب نيوز، با انتقال ابراهيم كاردگر از بيمه اسيا به بيمه دانا بسياري فتح مديرعاملي بيمه آسيا را نشانه گرفته اند تا جايي كه براي تصاحب اين پست دست به دامان مجلسي ها شده اند.

گفته مي شود ، يكي از افرادي كه در تلاش است تا به مدير عاملي بيمه آسيا برسد مشغول لابي گري با يكي از نمايندگان استان آذربايجان است.

شنيده ها مي گويد ، اين لابي گران در تلاشند تا يكي از افرادي كه توسط هيات مديره اين شركت انتخاب شده تا براي احراز صلاحيت به بيمه مركزي معرفي شود را از گردونه حذف كنند كه تلاش يكي از نمايندگان مجلس كه در بالا اشاره شد در اينجا قابل ملاحظه است.

دخالت مجلسي ها در انتصابات شركت هاي بيمه خصوصي در حالي است كه شركت بيمه آسيا داراي هيات مديره است و به لحاظ قوانين موجود و با توجه به فروش سهام دولتي ان در أواخر سال گذشته ، هر گونه تغيير و نقل و انتقال بايد با مديريت هيات مديره انجام شود در غير اين صورت مصداق بارز دخالت نهادهاي بالادستي خواهد بود.

يكي از انتقاداتي كه در زمان عدم واگذاري سهام دولتي سه شركت بيمه البرز، آسيا و دانا وارد بود دخالت دولت و نهادهاي نظارتي در انتصابات اين شركتها بود كه با فروش سهام دولتي اين انتظار مي رفت كه فرصت دخالت دولت در اين شركتها از بين برود كه شواهد نشان مي دهد ، همچنان نهادهاي نظارتي أعم از دولت و مجلس علاقمند به دخالت در انتصابات مديريتي اين شركت هاي بيمه هستند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.