کد خبر : 14516
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۵۸

هم اکنون ۴۵۰ واحد صنفی موتورسیکلت در تهران مشغول به فعالیت اند

هم اکنون ۴۵۰ واحد صنفی موتورسیکلت در تهران مشغول به فعالیت اند

محمد خادم منصوری، رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت درباره تحقق شعار رونق تولید گفت: امیدواریم با تحقق شعار رونق تولید، سیلندر( بدنه) موتور سیکلت در داخل کشور تامین شود. وی با اشاره به اینکه در واردات موتورسیکلت دچار مشکل هستیم، گفت: واردات موتورسیکلت طی سالیان گذشته، با مشکلاتی روبه‌رو بوده است که امیدواریم امسال، این موضوع به زودی مرتفع شود. رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با بیان اینکه ۴۵۰ واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: قطعات لوازم یدکی مورد نیاز موتورسیکلت‌، بیشتر به‌صورت قاچاق وارد بازار می‌شوند. منصوری بیان کرد: امیدواریم در سال جدید، صنف موتورسیکلت وضع بهتری به خود گیرد که البته این امر مستلزم بهبود زیرساخت‌های لازم در این امر است. به گفته منصوری، در شرایط فعلی عرضه موتورسیکلت به بازار کم و تقاضا زیاد است که این امر به دلیل بی‌ثبات نرخ ارز در بازار است و مردم باید بدانند که چه زمان، به خرید موتورسیکلت اقدام کنند. رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت افزود: حدود سه سال است که موتورسیکلت برقی در بازار تولید می‌شود، اما به علت ضعف در خدمات دهی در زمینه شارژ باتری، استقبال چندانی از آن نشده است. وی گفت: در صورت حمایت دولت و مسئولان از این صنف به‌طور قطع بازار موتورسیکلت وضع بهتری به خود می‌گیرد. رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در ادامه گفت: باید درنظر داشت که بازار، شرایط با ثباتی ندارد و همین امر موجب شده تا متقاضیان، خرید‌های خود را به بعد موکول کنند.

محمد خادم منصوری، رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت درباره تحقق شعار رونق تولید گفت: امیدواریم با تحقق شعار رونق تولید، سیلندر( بدنه) موتور سیکلت در داخل کشور تامین شود.

وی با اشاره به اینکه در واردات موتورسیکلت دچار مشکل هستیم، گفت: واردات موتورسیکلت طی سالیان گذشته، با مشکلاتی روبه‌رو بوده است که امیدواریم امسال، این موضوع به زودی مرتفع شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با بیان اینکه ۴۵۰ واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: قطعات لوازم یدکی مورد نیاز موتورسیکلت‌، بیشتر به‌صورت قاچاق وارد بازار می‌شوند.

منصوری بیان کرد: امیدواریم در سال جدید، صنف موتورسیکلت وضع بهتری به خود گیرد که البته این امر مستلزم بهبود زیرساخت‌های لازم در این امر است.

به گفته منصوری، در شرایط فعلی عرضه موتورسیکلت به بازار کم و تقاضا زیاد است که این امر به دلیل بی‌ثبات نرخ ارز در بازار است و مردم باید بدانند که چه زمان، به خرید موتورسیکلت اقدام کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت افزود: حدود سه سال است که موتورسیکلت برقی در بازار تولید می‌شود، اما به علت ضعف در خدمات دهی در زمینه شارژ باتری، استقبال چندانی از آن نشده است.

وی گفت: در صورت حمایت دولت و مسئولان از این صنف به‌طور قطع بازار موتورسیکلت وضع بهتری به خود می‌گیرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در ادامه گفت: باید درنظر داشت که بازار، شرایط با ثباتی ندارد و همین امر موجب شده تا متقاضیان، خرید‌های خود را به بعد موکول کنند.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.