کد خبر : 14355
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

بازدهی ۳ درصدی بورس در آخرین هفته فروردین

بازدهی ۳ درصدی بورس در آخرین هفته فروردین

بازار سهام در آخرین هفته از فروردین ماه سال جاری توانست با بازدهی مثبت قیمت سهام بسیاری از گروه‌ها همراه شود و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. شاخص کل بورس در هفته جاری با بازدهی ۳ درصدی، حدود شش هزار واحد افزایش یافت. بازار سهام در آخرین هفته از فروردین ماه سال جاری توانست با بازدهی مثبت قیمت سهام بسیاری از گروه‌ها همراه شود و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. شاخص کل بورس در هفته جاری با بازدهی سه درصدی، حدود شش هزار واحد افزایش یافت. در چهار روز معاملاتی این هفته چه گذشت؟ تجارت‌نیوز با بررسی اتفاقات هفته اخیر به رفتار بازار سهام به تفکیک روزهای هفته می‌پردازد. بازار سهام در روز شنبه شاخص کل بورس پس از رشد ۴٫۷ درصدی طی هفته گذشته، در اولین روز از هفته جاری نیز مثبت ظاهر شد و رکورد جدید بر جای گذاشت. در پایان جریان معاملات، شاخص با رشد بیش از ۱۲۰۰ واحد، در سطح ۱۹۵ هزار و ۲۰۲ واحد قرار گرفت. برترین گروه‌های صنعتی در این روز، گروه‌های سیمان و شیمیایی بودند که بیشترین ارزش معاملات را در اختیار داشتند. گروه سیمان با سقبت گرفتن از گروه‌های دیگر با معاملاتی به ارزش ۱۷۵ میلیارد تومان در صدر لیست قرار گرفت. بازار سهام در روز یکشنبه بازار سهام توانست در این روز با بازدهی مثبت، رکورد تاریخی به ثبت برساند و برای اولین بار در سطح ۱۹۶ هزار واحد قرار گیرد. شاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی بازار با افت بیش از ۱۰۰۰ واحد مواجه شده بود، کم کم با فروکش شدن هیجانات روند بهبود به خود گرفت و در نهایت با بازدهی مثبت شاخص به کار خود پایان داد. در پایان جریان معاملات، شاخص کل با رشد بیش از ۸۰۰ واحد معادل ۰٫۴۵ درصد همراه شد و در سطح ۱۹۶ هزار و ۸۴ واحد قرار گرفت. پربازده‌ترین[…]

بازار سهام در آخرین هفته از فروردین ماه سال جاری توانست با بازدهی مثبت قیمت سهام بسیاری از گروه‌ها همراه شود و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. شاخص کل بورس در هفته جاری با بازدهی ۳ درصدی، حدود شش هزار واحد افزایش یافت.

بازار سهام در آخرین هفته از فروردین ماه سال جاری توانست با بازدهی مثبت قیمت سهام بسیاری از گروه‌ها همراه شود و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. شاخص کل بورس در هفته جاری با بازدهی سه درصدی، حدود شش هزار واحد افزایش یافت.

در چهار روز معاملاتی این هفته چه گذشت؟ تجارت‌نیوز با بررسی اتفاقات هفته اخیر به رفتار بازار سهام به تفکیک روزهای هفته می‌پردازد.
بازار سهام در روز شنبه

شاخص کل بورس پس از رشد ۴٫۷ درصدی طی هفته گذشته، در اولین روز از هفته جاری نیز مثبت ظاهر شد و رکورد جدید بر جای گذاشت. در پایان جریان معاملات، شاخص با رشد بیش از ۱۲۰۰ واحد، در سطح ۱۹۵ هزار و ۲۰۲ واحد قرار گرفت.

برترین گروه‌های صنعتی در این روز، گروه‌های سیمان و شیمیایی بودند که بیشترین ارزش معاملات را در اختیار داشتند. گروه سیمان با سقبت گرفتن از گروه‌های دیگر با معاملاتی به ارزش ۱۷۵ میلیارد تومان در صدر لیست قرار گرفت.
بازار سهام در روز یکشنبه

بازار سهام توانست در این روز با بازدهی مثبت، رکورد تاریخی به ثبت برساند و برای اولین بار در سطح ۱۹۶ هزار واحد قرار گیرد.

شاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی بازار با افت بیش از ۱۰۰۰ واحد مواجه شده بود، کم کم با فروکش شدن هیجانات روند بهبود به خود گرفت و در نهایت با بازدهی مثبت شاخص به کار خود پایان داد. در پایان جریان معاملات، شاخص کل با رشد بیش از ۸۰۰ واحد معادل ۰٫۴۵ درصد همراه شد و در سطح ۱۹۶ هزار و ۸۴ واحد قرار گرفت.

پربازده‌ترین گروه‌های صنعتی در بازار بورس، گروه زغال‌سنگ و سایر معادن بودند.
بازار سهام در روز دوشنبه

بازار سهام توانست با بازدهی ۲٫۹ درصدی رکورد تاریخی دیگری به ثبت برساند و با رشد ۵۷۲۱ واحدی شاخص کل بورس برای اولین بار از سطح ۲۰۰ هزار واحد عبور کند.
بازار سهام در روز سه‌شنبه

پس از بازدهی مطلوب بورس در روز قبل، بازار سهام، در روز سه‌شنبه کم‌رمق و نوسانی ظاهر شد، به‌طوری که شاخص کل بورس که تا سطح ۲۰۲ هزار و ۵۰۰ واحد رشد کرده بود با یک عقبگرد، در نهایت به رشد ۸۴ واحدی بسنده کرد و در کانال ۲۰۱ هزار واحد باقی ماند.
بازار سهام در روز چهارشنبه

بازار سهام، در آخرین روز هفته جاری با فروش‌های سنگین سهامداران مواجه و موجب افت شاخص کل شد، به‌طوری که شاخص کل بورس که روز قبل تا سطح ۲۰۱ هزار واحد پیش رفته بود با یک عقبگرد دو هزار واحدی، در سطح ۱۹۹ هزار و ۹۱۸ واحد قرار گرفت و نتوانست از سطح ۲۰۰ هزار واحد عبور کند.

در مجموع شاخص کل بورس در هفته جاری با رشد ۵۹۴۰ واحدی معادل ۳٫۰۶ درصد از ۱۹۳ هزار و ۹۷۸ واحد به ۱۹۹ هزار و ۹۱۸ واحد افرایش یافت.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.