کد خبر : 13296
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

تحویل یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر

تحویل یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است. به گزارش تجارت‌نیوز، منطقه لرستان، مهرآبادی در شورای مسکن استان اظهار کرد: رئیس‌جمهور به اتمام واحدهای مسکن مهر تاکید دارند و نیاز است به طور مستمر جلسات برگزار تا مشکلات این واحدها حل شود. وی ادامه داد: یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر را در این دولت تحویل داده‌ایم و با وجود برخی جوسازی‌ها، هم کار کرده‌ایم و هم هزینه شده است. مهرآبادی افزود: در لرستان نیز حدود ۴۳ هزار واحد از سهمیه کل مسکن مهر استان تحویل داده شده و بخش عمده‌ای از واحدهایی که تحویل داده نشده‌اند، فاقد متقاضی‌اند‌. این مسئول خاطرنشان کرد: یک‎هزار و ۷۷۴ واحد مسکن مهر در لرستان دارای متقاضی هستند که با کمی کمک و حمایت تا پایان شهریور ماه سال آینده باید به اتمام برسند. قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در مورد بحث تحویل اراضی به شهرداری‌ها سیاست وزارت‎خانه است، برخی استان‌ها خیلی خوب عمل کردند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، منطقه لرستان، مهرآبادی در شورای مسکن استان اظهار کرد: رئیس‌جمهور به اتمام واحدهای مسکن مهر تاکید دارند و نیاز است به طور مستمر جلسات برگزار تا مشکلات این واحدها حل شود.

وی ادامه داد: یک میلیون و ۷۶۰ هزار واحد مسکن مهر را در این دولت تحویل داده‌ایم و با وجود برخی جوسازی‌ها، هم کار کرده‌ایم و هم هزینه شده است.

مهرآبادی افزود: در لرستان نیز حدود ۴۳ هزار واحد از سهمیه کل مسکن مهر استان تحویل داده شده و بخش عمده‌ای از واحدهایی که تحویل داده نشده‌اند، فاقد متقاضی‌اند‌.

این مسئول خاطرنشان کرد: یک‎هزار و ۷۷۴ واحد مسکن مهر در لرستان دارای متقاضی هستند که با کمی کمک و حمایت تا پایان شهریور ماه سال آینده باید به اتمام برسند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در مورد بحث تحویل اراضی به شهرداری‌ها سیاست وزارت‎خانه است، برخی استان‌ها خیلی خوب عمل کردند.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.