کد خبر : 12598
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸

ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود

ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود

استاندار تهران گفت: ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود.  انوشیروان محسنی بند پی پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به مردم روستاهای «تورو» ،« سرانزا» و «کمند» در جمع خبرنگاران در خصوص گرانی گوشت قرمز در استان تهران گفت: علی رغم این که دولت ۱۴ میلیارد دلار را برای تامین کالاهای اساسی اختصاص داده بود، مدتی است، که با افزایش گوشت قرمز مواجه شدیم. وی افزود: بررسی ها نشان می دهد، به میزان سال گذشته مواد پروتئینی و گوشت قرمز در استان تهران وجود دارد، اما باید بپذیریم، که نابسامانی در توزیع و ارائه گوشت قرمز وجود داشته که در این چند روز تصمیم گرفته شده تا با نظارت دقیق تر و ارائه گوشت قرمز تنظیم بازار در فروشگاه های بزرگ در محلات بتوان قیمت را متعادل کرد. استاندار تهران گفت: تصمیم دیگر در این زمینه این بود، که دانشگاه ها، پادگان ها و محیط هایی که از تعداد بالای نیروی انسانی مواجه هستند، مجوز واردات گوشت پیدا کنند، تا مردم در خصوص تهیه گوشت قرمز و مایحتاج خود با مشکل مواجه نشوند و شاهد صف های طولانی نباشیم، که ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود.

استاندار تهران گفت: ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود.

 انوشیروان محسنی بند پی پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به مردم روستاهای «تورو» ،« سرانزا» و «کمند» در جمع خبرنگاران در خصوص گرانی گوشت قرمز در استان تهران گفت: علی رغم این که دولت ۱۴ میلیارد دلار را برای تامین کالاهای اساسی اختصاص داده بود، مدتی است، که با افزایش گوشت قرمز مواجه شدیم.

وی افزود: بررسی ها نشان می دهد، به میزان سال گذشته مواد پروتئینی و گوشت قرمز در استان تهران وجود دارد، اما باید بپذیریم، که نابسامانی در توزیع و ارائه گوشت قرمز وجود داشته که در این چند روز تصمیم گرفته شده تا با نظارت دقیق تر و ارائه گوشت قرمز تنظیم بازار در فروشگاه های بزرگ در محلات بتوان قیمت را متعادل کرد.

استاندار تهران گفت: تصمیم دیگر در این زمینه این بود، که دانشگاه ها، پادگان ها و محیط هایی که از تعداد بالای نیروی انسانی مواجه هستند، مجوز واردات گوشت پیدا کنند، تا مردم در خصوص تهیه گوشت قرمز و مایحتاج خود با مشکل مواجه نشوند و شاهد صف های طولانی نباشیم، که ظرف یکی ۲ هفته آینده مشکل توزیع گوشت قرمز حل می شود.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.