قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت درهم امروز ۹۸/۰۸/۰۹

قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت درهم امروز ۹۸/۰۸/۰۹

صرافی ملی امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۴۵۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳هزار و ۱۱۲ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۶۹۰ تومان است. به گزارش تسنیم،‌ صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به آخرین روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۳۵۰ تومان است. به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند. قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۱۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۶۹۰ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۲۸۰ تومان اعلام می‌کنند. نوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱  هزار  و ۱۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۲۸۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار  و ۴۵۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۱۲ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۶۹۰ تومان

تولید محصولات فولادی از مرز ۱۳ تن عبور کرد

تولید محصولات فولادی از مرز ۱۳ تن عبور کرد

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته، (ایران کانمین ۲۰۱۹) در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌‌المللی تهران با حضور مسئولان و جمعی از فعالان معدنی برگزار شد.

واردات ۳۰۰۰۰ تن چای خشک در چهار ماه

واردات ۳۰۰۰۰ تن چای خشک در چهار ماه

رئیس سازمان چای کشور با بیان اینکه ۲۹ درصد از نیاز کشور به محصول چای در داخل تولید می‌شود گفت: طبق آمارهای موجود در چهار ماهه نخست امسال حدود ۳۰ هزار تن چای خشک خارجی وارد کشور شده است.

برآورد هزینه‌ سفر با خودرو شخصی

برآورد هزینه‌ سفر با خودرو شخصی

بسیاری از گردشگران و مسافران به‌خاطر افزایش نرخ بلیت هواپیما، تردد زمینی را در سفرهای برون مرزی به کشورهای همسایه، ترجیح می‌دهند.

تغییر جهت در بازار مسکن تهران

تغییر جهت در بازار مسکن تهران

بازار مسکن تهران که از اردیبهشت امسال با رکود شدیدی مواجه شده و تعداد معاملات در آن حدود ۷۷ درصد افت کرده بود، در مهرماه تغییر جهت داد.